Forum Toruńska Liga Kreskowa - Kreski Żużel 2001 Strona Główna Toruńska Liga Kreskowa - Kreski Żużel 2001
www.tlk.fora.pl
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

IMT Półfinały

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Toruńska Liga Kreskowa - Kreski Żużel 2001 Strona Główna -> Inne zawody oficjalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
woitson




Dołączył: 19 Maj 2011
Posty: 1516
Przeczytał: 21 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 12:18, 01 Gru 2018    Temat postu: IMT Półfinały

Lista półfinalistów:

Wtorek 18.12

1. Soprano
2. Holub
3. Nogaj
4. Werter
5. Fidelsson
6. Woitson
7. P. Sutensson
8. Piątalsson
9. Romario
10. Lannister
11. A King
12. Piter
13. Felikson
14. Jaca
15. Kalkulator
16. M. Sutensson


Środa: 19.12

1. Lambert
2, Doypa
3. Keedar
4. Hawk
5. Yozayan
6. Majsterek
7. Goobe
8. Debilsson
9. Reedzyk
10. Kalonsen
11. R. King
12. Dymek
13. Kempesson
14. Maćko
15. Jonsson
16. Szwagierik

Na ewentualne uwagi że komuś nie pasuje czekam do wtorku do 23.59, wtedy dokonam ostatecznych poprawek i podam tory


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Reedzyk




Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 2426
Przeczytał: 22 tematy

Pomógł: 10 razy
Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Sob 13:51, 01 Gru 2018    Temat postu:

Mnie ogólnie nie pasują środy, poproszę o wtorek.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mikael




Dołączył: 06 Sie 2015
Posty: 287
Przeczytał: 13 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Trn/Gdz

PostWysłany: Sob 14:38, 01 Gru 2018    Temat postu:

Jaca prosi o środę, gdyż lądujemy razem prosto z Grudziądza

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lambert




Dołączył: 29 Maj 2011
Posty: 495
Przeczytał: 22 tematy

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: TRN

PostWysłany: Sob 15:04, 01 Gru 2018    Temat postu:

Lambert wtorek, Soprano środa.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fidelek84




Dołączył: 03 Gru 2011
Posty: 160
Przeczytał: 12 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 17:47, 02 Gru 2018    Temat postu:

Zamien mnie z Reedzykiem bo ja z kolei we wtorek nie dam rady sie pojawic. Dlatego prosze o srodowy polfinal.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mikael




Dołączył: 06 Sie 2015
Posty: 287
Przeczytał: 13 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Trn/Gdz

PostWysłany: Pon 17:48, 03 Gru 2018    Temat postu:

fidelek84 napisał:
Zamien mnie z Reedzykiem bo ja z kolei we wtorek nie dam rady sie pojawic. Dlatego prosze o srodowy polfinal.

Wydaje mi się czy obowiązuje kolejność zgłoszeń Cool


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
romario




Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 509
Przeczytał: 19 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 15:42, 07 Gru 2018    Temat postu:

Wojtek, niestety praca zmusiła mnie do wycofania się z zawodów.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
woitson




Dołączył: 19 Maj 2011
Posty: 1516
Przeczytał: 21 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 19:07, 07 Gru 2018    Temat postu:

Do finału awans uzyska o 7 najlepszych z obu półfinałów i 8 z lepszym dorobkiem punktowym


Wtorek 18.12 godz. 18.20

1. Lambert
2. Holub
3. Nogaj
4. Werter
5. Reedzyk
6. Woitson
7. P. Sutensson
8. Piątalsson
9. Kunigaikstis
10. Lannister
11. A King
12. Piter
13. Felikson
14. Szwagierik
15. Kalkulator
16. M. Sutensson

Tory: Depth Ocean 5, Ataq 4, Majsterek 4, Holder 4,
1 do wylosowania przed zawodami z : Wts, Jaguś, KB. com po 3


Środa: 19.12 godz. 19.00

1. Soprano
2, Doypa
3. Keedar
4. Hawk
5. Yozayan
6. Majsterek
7. Goobe
8. Debilsson
9. Fidelsson
10. Kalonsen
11. R. King
12. Dymek
13. Kempesson
14. Maćko
15. Jonsson
16. Jaca

Tory: Crump-5, Majsterek- 5 Suomi- 4 Hamar- 3, Depth Ocean- 3

Za Romario Kunigaikstis

Rez.

1. Lee
2. Lukas


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez woitson dnia Czw 23:02, 13 Gru 2018, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
woitson




Dołączył: 19 Maj 2011
Posty: 1516
Przeczytał: 21 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 23:03, 13 Gru 2018    Temat postu:

Zmiana:

na prośbę LSC wtorkowa eliminacja rozpocznie się o godz. 18.20


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Toruńska Liga Kreskowa - Kreski Żużel 2001 Strona Główna -> Inne zawody oficjalne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin