Forum Toruńska Liga Kreskowa - Kreski Żużel 2001 Strona Główna Toruńska Liga Kreskowa - Kreski Żużel 2001
www.tlk.fora.pl
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Grudziądz w TLK w nowym sezonie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Toruńska Liga Kreskowa - Kreski Żużel 2001 Strona Główna -> Sprawy organizacyjne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mikael




Dołączył: 06 Sie 2015
Posty: 352
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Gdz

PostWysłany: Śro 22:33, 24 Paź 2018    Temat postu: Grudziądz w TLK w nowym sezonie

Od pewnego czasu zaczęliśmy śmigać regularnie w Grudziądzu pojedyncze turnieje indywidualne GP i wskrzeszamy kreski od roku 2005, kiedy to jechaliśmy ostatni sezon Grudziądzkiej Kunterligi Kreskowej.

Chcielibyśmy podyskutować na temat możliwości zgłoszenia się grudziądzkiej ekipy do TLK. Na chwilę obecną jeździ nas ok. 12 osób, więc nie byłoby problemu kadrowego.

Z luźnych rozmów z tego i poprzedniego sezonu słychać aprobatę tego pomysłu wśród innych kresiarzy. Z naszej propozycji miałoby wyglądać tak, że jako Grudziądz przyjeżdżamy na mecze do Torunia na wyjazd, a mecze domowe jeździmy w Grudziądzu. Mamy lokal na miejscu a'la Liga Sport Club z zapleczem barowym, w którym śmigamy wszystkie turnieje. Póki co jest to laptop z podłączeniem do rzutnika, ale w przypadku TLK odpowiedni sprzęt zostałby zakupiony.

Wiem od jednego kresiarza, że na przyszły sezon szykuje się nowa ekipa, ale jak wiadomo jedna się rozpada często kosztem nowego tworu Wesoly


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Mikael dnia Śro 22:35, 24 Paź 2018, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
el_doypa




Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 432
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 5:19, 25 Paź 2018    Temat postu:

Jak dla mnie super pomysl. Mysle, ze wycieczka do Grudziadza raz w sezonie nie powinna byc jakims wielkim problemem dla zadnej z ekip. To moje prywatne zdanie oczywiscie.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kalosz_meu




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 1006
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 7:37, 25 Paź 2018    Temat postu:

Tez uwazam, ze to dobry pomysl. Jednak bezwzglednie wszyscy prezesi musza sie na to zgodzic. To oznacza raz w sezonie wycieczk kilkadziesiat km, koszty i pol dnia czasu. Tego musimy byc swiadomi. Chlopaki z Grudziadza beda mieli 6-7 takich wycieczek. Pytanie czy im sie nie znudzi.

Sprobowac jednak warto, zawsze ozywienie i swieza krew jest w cenie.

Meuarna bedzie oczywiscie za.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rossicky




Dołączył: 19 Paź 2015
Posty: 462
Przeczytał: 7 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 8:27, 25 Paź 2018    Temat postu:

Ja mocno trzymam kciuki za powodzenie tego projektu. Rzeczywiscie w kuluarach ile razy temat padl, tyle razy slyszalem pozytywne opinie wsrod torunskich kresiarzy. O zapał chlopakow bym sie nie martwil. Dzieki Jacy, Chudsonowi i lokalowi Tango (swoja droga zacna miejscowka na samym rynku!) w Grudziadzu juz od kilku miesiecy jezdza naprawde regularnie. Plusem bedzie tez duzy wybor terminow na mecze rozgrywane w Grudziadzu. Minusem moze byc poglebienie sie problemow kadrowych Monstersow.

Ja osobiscie jesli beda gotowi, jestem bardzo za, ale jako menago druzyny z pogranicza Domu Seniora, musze najpierw wszystkich swoich ludzi o zdanie.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
romario




Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 680
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 16:20, 25 Paź 2018    Temat postu:

U nas będzie to mocno problematyczny temat, kilku z nas przeważnie jedzie na kreski tuż po pracy, jeden często przed pracą, jeden ma następnego dnia szkołę i takie wypady nie wchodzą w grę. Mówię szczerze, ale oczywiście poza tym nie mam nic przeciwko aby grudziadzanie dołączyli do ligi.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hawk




Dołączył: 04 Lut 2015
Posty: 269
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 17:22, 25 Paź 2018    Temat postu:

Pomysł jest spoko, ale ze swojej perspektywy jakoś nie wyobrażam sobie meczu w okresie zimowym na np. 20 w Grudziądzu. Jeśli pociągiem by się jechało to strzelam (nie sprawdzałem tego) coś koło 18:30 trzeba by już meldować się na dworcu żeby tam dotrzeć na czas, mecz trwa ok. 2 godziny i jeszcze wrócić do Torunia o ile pociąg by podpasował jesteś w domu ok. północy albo 1 w nocy.
Jeśli furą to konieczne są 2 samochody no chyba że ktoś ma busa. Ostatnio jechałem do Grudziądza po godz 14 żeby być w pobliżu Borysa ( ludzie z Grudziądza na pewno wiedzą co to za miejsce) byłem na 15:30. Powrót był trochę szybszy bo ok. godzinki (nie jechałem autostradą). A mecze np. o 18:30 to człowiek musiałby przeznaczyć czas już chwilę po 17 żeby dojechać. Mi osobiście ta wizja (mimo że to byłoby raz w sezonie) średnio się podobała bo akurat krucho u mnie z czasem.
Ale jeśli koledzy z Grudziądza zgłoszą się i na TKSK prezesi klubów na ich udział w TLK zgodzą się to nie widzę przeszkód Wesoly


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rossicky




Dołączył: 19 Paź 2015
Posty: 462
Przeczytał: 7 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 18:47, 25 Paź 2018    Temat postu:

To poswiecenie dla dobra calej dyscypliny. Zwracam uwage, ze zawodnicy z Grudziadza w imie rozwoju swoich umiejetnosci, a moze i rowniez torunskiej ligi, gotowi sa na takie poswiecenia niemal co dwa tygodnie. Jak wspominalem dostepnosc terminow i godzin w Grudziadzu bylaby o wiele wieksza od LSC. A poza godzinami szczytu dojazd do CG to maksymalnie 60 minut.

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Rossicky dnia Czw 18:48, 25 Paź 2018, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Reedzyk




Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 2591
Przeczytał: 3 tematy

Pomógł: 11 razy
Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Czw 21:40, 25 Paź 2018    Temat postu:

Kalos Kagatos będzie za, ale mecze w Grudziądzu widzielibyśmy raczej w soboty.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mikael




Dołączył: 06 Sie 2015
Posty: 352
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Gdz

PostWysłany: Pią 8:24, 26 Paź 2018    Temat postu:

Cytat:
U nas będzie to mocno problematyczny temat, kilku z nas przeważnie jedzie na kreski tuż po pracy, jeden często przed pracą, jeden ma następnego dnia szkołę i takie wypady nie wchodzą w grę. Mówię szczerze, ale oczywiście poza tym nie mam nic przeciwko aby grudziądzanie dołączyli do ligi.

A my jesteśmy z pośredniaka i mamy 365 dni wolnego :roll: Też mamy rodziny, różne prace, zmienne grafiki i będziemy musieli przyjechać 7x do Torunia. Myślę że w rozliczeniu całego sezonu, który trwa ok 150 dni, nie znalezienie jednego wieczoru na kreski i przyjazd jednym samochodem w pięć osób jest słabym wytłumaczeniem.

Cytat:
To oznacza raz w sezonie wycieczk kilkadziesiat km, koszty i pol dnia czasu. Tego musimy byc swiadomi.

To oznacza 2x8,80 zł na autostradę i ok. 135km jazdy co daje w przeliczeniu przy średnim spalaniu 8-9L samochodu jakieś dodatkowe 65 zł. Czyli dzieląc na 5 osób w samochodzie wychodzi 16,52 zł/os.

Dojazd z Ligi Sport Club do Tango Club zw Grudziądzu zajmuje 45 minut autostradą. Przy moim tempie prowadzenia zawodów jest to 1h45 minut max. :roll:

Zakładają że ludzie kończą robotę o 18. Na godzinę 19-19:15 są w stanie spokojnie wszyscy dojechać do areny w Grudziądzu. O 21 kończą mecz i o 22 są w domu.

Ostatnio jak przyjechaliśmy z Grudziądza, startując 17:30, byliśmy 18:10 w LSC i 21:20 meldowaliśmy się w Grudziądzu spowrotem.

Cytat:
Plusem bedzie tez duzy wybor terminow na mecze rozgrywane w Grudziadzu.

Dokładnie. W Tango Club najczęściej jeździmy w środy, ale mecze możemy rozgrywać od poniedziałku do czwartku.

Cytat:
Kalos Kagatos będzie za, ale mecze w Grudziądzu widzielibyśmy raczej w soboty.

Rozumiem że opcja wyjazdu wiąże się z afterparty pomeczowym hahah Wesoly

To my jako chcący dołączyć mamy najgorzej, ale liczymy się z tym i przy takiej kadrze jaką mamy teraz, jesteśmy w stanie to udźwignąć.

Warto by było rozważyć ewentualnie to, że wyjazdy do Grudziądza w 5 osób nie wiązałyby się z wykorzystaniem ZZki. Podobnie w drugą stronę, ze względów logistycznych również byśmy prosili żeby mieć możliwość większej liczby ZZek 2 lub 3.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
romario




Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 680
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 9:03, 26 Paź 2018    Temat postu:

Mikael napisał:
Cytat:
U nas będzie to mocno problematyczny temat, kilku z nas przeważnie jedzie na kreski tuż po pracy, jeden często przed pracą, jeden ma następnego dnia szkołę i takie wypady nie wchodzą w grę. Mówię szczerze, ale oczywiście poza tym nie mam nic przeciwko aby grudziądzanie dołączyli do ligi.

A my jesteśmy z pośredniaka i mamy 365 dni wolnego :roll: Też mamy rodziny, różne prace, zmienne grafiki i będziemy musieli przyjechać 7x do Torunia. Myślę że w rozliczeniu całego sezonu, który trwa ok 150 dni, nie znalezienie jednego wieczoru na kreski i przyjazd jednym samochodem w pięć osób jest słabym wytłumaczeniem.



Kempes Wesoly słabe to jest to że atakujesz menago swojej aktualnej ekipy, nie zachowuj się jak Pawełek P. przed kamerami Wesoly

Jeśli moje argumenty są dla Ciebie nie wystarczające to Twój problem, choć trochę się Tobie dziwię bo jesteś wewnątrz Monsters i doskonale wiesz jak wielkim problemem w tym sezonie jest zebranie składu, gdyby nie Ty i chłopacy od Ciebie to byśmy już chyba dwa razy meczu nie odjechali, meczy w Toruniu! Wiele razy ja czy nasi wspolni koledzy przychodzili na mecze w ostatniej chwili z powodu pracy. Zresztą jak narazie to tylko moja wstępna opinia a chyba o to chodzi w tym poście. Na konkrety przyjdzie czas.

Druga sprawa to taka że, rozważamy przyjęcie pojedyńczej ekipy z Grudziądza do ligi a nie połączenie lig toruńskiej i grudziadzkiej, więc brzydko mówiąc to raczej Wy musicie się dostosować, choć nikt nie będzie pewnie robił Wam pod górkę i jakoś będzie można to dogadać.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez romario dnia Pią 9:08, 26 Paź 2018, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mikael




Dołączył: 06 Sie 2015
Posty: 352
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Gdz

PostWysłany: Wto 13:27, 04 Gru 2018    Temat postu:

Witam,
Panowie kiedy szykuje się jakieś zebranie TKSK, prezesów drużyn? powoli chcielibyśmy poznać decyzję ws. zgody na start Grudziądza w najbliższym sezonie. Temat rzucony nieco ponad miesiąc temu, więc myślę że wśród każdej drużyny były już rozmowy w tym temacie.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Mikael dnia Wto 13:28, 04 Gru 2018, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hawk




Dołączył: 04 Lut 2015
Posty: 269
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 21:49, 04 Gru 2018    Temat postu:

Zebranie na pewno będzie między sezonami. Wcześniej raczej się tego nie ma co spodziewać. Zapewniam Cię Kempes że temat Grudziądza w TLK jest analizowany.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Toruńska Liga Kreskowa - Kreski Żużel 2001 Strona Główna -> Sprawy organizacyjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin